Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vánoční fotbálek 2012 vyhrál tým "STARÝCH"

24. 12. 2012

V chladném mrazivém ránu, posetém ledovkou se vánoční fotbálek nakonec odehrál. Přesto, že na ploše naší umělé trávy bylo cca 5-10cm sněhu včetně vrchní centimetrové vrstvy ledu. Kluci přiložili ruce k dílu a povedlo se umělku za necelou hodinku odklidit.

p1100215.jpg

Dnes speciálně se odehrála dvě utkání. V prvním nastoupili stále aktivní hráči, kterých se sešlo pouze 8, rozdělili se na mladé a staré a hrálo se. K druhému utkání se sešlo hráčů ještě méně. Celkový počet 6 lidí nakonec stačil, hráči si zahráli na polovinu hřiště 3 na 3. Osobně jsem byl přítomen na celém prvním utkání. Kde jasně po celý zápas vedli starší hráči (Stehlík, Ištok, Bohuslav, Galetka), v závěru ovšem kluci trochu ubrali a toho dokázali využít mladší (Strnad, Pospíšil Zdeněk, Pohl, Stromecký). Dotáhli se na rozdíl jedné branky a mohli vyrovnat, bohužel Stromecký nebo Strnad svoji šanci nedokázali využít a tak utkání nakonec vyhrálo o dvě branky mužstvo starých

MLADÍ - STAŘÍ 16:18

p1100230.jpg

Na fotce: vítězný tým STARÝCH

Druhé utkání odehráli hráči nad 40 let, na fotce vidíte sestavu

p1100237.jpg

Během obou utkání byla k dispozici, fanouškům, náhodným návštěvníkům otevřena hospoda a rovněž i zábava pro děti, dětský koutek  si vyzkoušelo hned několik z nich, viz na foto: 

p1100225.jpg

 

Náhledy fotografií ze složky Vánoční fotbálek 2012