Jdi na obsah Jdi na menu
 


Odpověď na dotaz z vodáckých stránek

13. 11. 2010

DOTAZ:

Omlouvám se že otravuji na vodáckých stránkách ale chtěl bych se také zeptat na něco ohledně Čechiackých stránek a jelikož tam je diskuze zrušena musím tady.Všiml jsem si toho,na posledni měsíce až neskutečně,obsáhlého článku o futsalu.Tak jsem se chtěl zeptat správce webu jastli se něco podobného chystá i pro ostatní mužstva,nebo už se komentářů ze zápasů a pod.nedočteme?

 

1. Odpověď na změněnou diskuzi:

Ta zrušena není, je pouze uvedena do provozu tuším, že od léta jenom v jiné formě než jsme byla předtím. Teď se tam musí člověk zaregistrovat a psát tam pod NICKem, který si zvolíte.

2. Co se týče toho názoru na neskutečný článek o futsale.

Tak ten osobně jsem psal já sám, protože jsem ve futsalovém oddílu a mám ho na starosti. Proto jsem si dovolil po skončené sezoně tuto sezonu zhodnotit a vložit ji na web, jelikož hrajeme pod hlavičkou ČECHIE ZASTÁVKA. Jestli byl obsáhlej tak to z jednoho důvodu a to, že za celej podzim jsem na web o futsale nenapsal nic, proto to bylo takto obsáhle včetně statistik apod.

3. Jak na tom budeme s komentářema u ostatních týmů:

Čekám až skončí sezona, která končí tento víkend, chystám se rozeslat pár otázek všem trenérům na zhodnocení podzimu a to od mužů až po přípravku. Takže se určitě něco na webu objeví do týden až 14ti dní.

Co se týče těch komentářů k těm zápasům, tak je už předem jasné že na všechna utkání se dostavit nemůžu a ani to nejde, snažím se alespoň udělat nějaké foto a občas nějaký komentář k daným zápasům, které jsem navštívil, ale musím říct, že letos jich moc nebylo. Je to docela časově náročné a nestíhám všechno :-) Komentáře mi posílá pouze trenér přípravka Zdeněk BAŠTAŘ, kterému tímto děkuji a doufám, že v tom bude pokračovat dále a potom občas Marek Pavlík trenér A mužů.  Více zajistit v současné době nemůžu, pokud nebude samotná odezva od zbylých trenérů. Snažím co to jde. Ona to není totiž zrovna levná záležitost, obvolávat víkend co víkend všechny trenéry a ptát se na různé informace k zápasům.

Pokud máte někdo nějaky návrh co poradit a vylepšit, tak ho velice rád uvítám a vyslechnu :-)

S pozdravem

Jan Sláma

webmaster webových stránek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář