Jdi na obsah Jdi na menu
 


Od podzimu bude naše A mužstvo mít v soutěži 4 nové soupeře !!!

Dnešní losovací aktiv rozhodl o rozdělení mužstev do soutěží pro fotbalový ročník 2012/2013

Muži A

Od podzimu budou naši muži nastupovat proti 4 novým mužstvům oproti sezoně minulé. Naši soutěž budou od nové sezony hrát Chrlice, Blížkovice, Pohořelice a Slatina. V prvním kole zajíždí naše mužstvo do Únanova a budou tak zahajovat novou sezonu proti stejnému soupeři jako tomu bylo v sezoně 2011/2012.

Dorost

Rovněž v dorostenecké soutěži, kterou hraje náš tým se objeví 4 nová mužstva. Jedná se o Prosiměřice, Rosice, Tasovice a Hustopeče. Dorostenci s největší pravděpodobností nastoupí v prvním kole v Dobšicích. Po letech se můžeme v této kategorii těšit na tradiční derby utkání s okolními týmy Rosic a Zbýšova.

Žáci

V žákovské kategori proběhla změna také u čtyř týmů. Nová mužstva v této soutěži jsou Rosice, Hustopeče, Rajhrad a Velké Němčice. Těšit se můžeme na velká derby mezi Zbýšovem, Rosicemi a Zastávkou.