Jdi na obsah Jdi na menu
 


O víkendu startuje jarní část sezony 2011/2012

29. 3. 2012

O víkendu se rozjíždí jarní sezona 2011/2012. Na domácím hřišti se představí pouze A tým mužů. Dorost i B mužstvo zajíždí na hřiště soupeřů.

MUŽI A

Áčko nastoupí v prvních dvou jarních utkáních na domácím hřišti. V obou dvou případech se bude jednat o tým ze znojemska. V prvním utkání se v sobotu střetne s týmem Jaroslavic, které jsou momentálně na posledním místě se ziskem 7 bodů. Naši kluci mají pouhých 13 bodíků a tak zápas bude hodně zajímavý, protože se hraje o hodně. Na post hlavního trenéra přišel pan Antonín Lukáš, tak se přijďte podívat a podpořit naše kluky v bojích o první jarní body.

SOBOTA 31. BŘEZEN 2012

Čechie Zastávka A - Sokol Jaroslavice 15:30 hod

Tabulka 1. B třídy sk. B po podzimu

 

 

tabulka-a-muzi.jpg

 

MUŽI B

Béčko zajíždí v neděli dopoledne do Lažánek, které se po podzimu nachází na 2. místě tabulky za vedoucím celkem ze Střelic. Naši kluci v přátelských utkání stříleli mnoho branek, ale rovněž také dost branek dostávali. Proto doufejme, že tomu ve druhém zmiňovaném případě tak nebude. Náš tým bude zbrojit především ofenzivní síla.

NEDĚLE 1. DUBEN 2012

Lažánky - Čechie Zastávka B 10:00 hod

Tabulka III. třídy sk B. po podzimu

 

becko.jpg

 

DOROST

Dorostenci zajíždí v úvodním kole na horkou půdu do Únanova. V podzimním utkání kluci doma nadělili týmu ze znojemska 3 branky a vyhráli zaslouženě 3:0. Jak dopadne jarní duel budeme vědět v sobotu v podvečer.

SOBOTA 31. BŘEZEN 2012

A.S.A ES Únanov - Čechie Zastávka 15:30 hod

Tabulka krajské soutěže dorostu po podzimu

 

dorost.jpg