Jdi na obsah Jdi na menu
 


O víkendu se v Zastávce představí vedoucí týmy mužských soutěží !!!

19. 5. 2012

O víkendu se v Zastávce představí vedoucí celky mužské kategorie I. B třídy sk. B a III. Třídy sk. B

Dynamo Cvrčovice, nováček a současně vedoucí tým I. B třídy s náskokem 11 bodů před rezervou Tasovic má jasně nakročeno do I. A třídy. Tým vlastní majitel stavební firmy pan František Šural, který do týmu přivedl spoustu známých jmen z futsalového i fotbalového pole. Nejlepšími střelci týmu jsou Svoboda - 11 branek a Novotný - 13 branek.

Za tým Dynama například nastupují:

chadzidisdimo.jpgDimostenis Chadzidis, hráč širšího kádru české futsalové reprezentace, který momentálně nastupuje v nejvyšší soutěži za Tango Brno, toho na futsalovém poli prošel mnoho. Ve fotbale nastupoval například za tehdejší divizní Rousínov.

foto: www.tango-brno.cz

 

Radim Vlček, v minulosti nastupoval v divizi i třetí lize za Líšeň,vlcek.jpg Blansko nebo Bystrc, byl dlouho kapitánem futsalového Tanga Brno, bohužel zranění mu nedovoluje se mu věnovat profesionálně a tak předává zkušenosti mladíkům v B mužstvu, zvládá i roli asistenta extraligových volejbalistek KP Brno.

dornay.jpgJan Dornay, futsalista, který dlouho nastupoval v první i druhé futsalové lize za brněnský Helas. Ve fotbale nastupoval třeba ve výběru Milana Valachoviče v ex-přeborových Bavorech.

foto: Jan Dornay v modrém

 

Roman Komínek, toto jméno je hlavně známé pro fanoušky zastáveckého futsalu, protože místní oddíl Čechie pravidelně nastupuje v nejnižší třídě futsalu proti Veselce. Jejíž barvy právě Roman Komínek hájí.

acko.jpg

Áčko nastoupí v sobotu od půl 5 na domácím hřišti. Přijďte kluky podpořit v bojích o záchranu proti nejlepšímu týmu soutěže.

 

 

 

 

strelice.jpgFK Sokol Japo Střelice, vedoucí celek III. Třídy sk. B, který má náskok 14 bodů před druhým týmem z Dolních Louček. Střelice letos v červnu oslaví 80. výročí založení klubu a vypadá, že kulaté jubileum doplní i postupem do okresního přeboru. Nejlepšími střelci týmu jsou Kozel - 15 branek a Sláma s Valouchem - 12 branek. Náš trenér Petr Smištík, zde začal s trenérskou kariérou, takže má o motivaci postaráno.

becko.jpgB mužstvo má mnoho zraněných hráčů, přesto se bude snažit sebrat vedoucímu týmu tabulky nějaký bodík. Přijďte kluky povzbudit v neděli 20. května od 16:30 hod na náš stadion.