Jdi na obsah Jdi na menu
 


O víkendu se roztáčí další fotbalový ročník !!!

9. 8. 2011

O víkendu se nám roztáčí kolotoč fotbalových víkendů. V sobotu nastoupí ke svým zápasům obě mužstva dospělých. Áčko odehraje své domácí utkání v Ořechově proti Únanovu, protože na našem hřišti bylo provedeno ošetření, které nám nedovolí ještě tento víkend odehrát zápas na svém hřišti. Proto jsme vděční za azyl, který máme v Ořechově. Béčko zajíždí hned v prvním kole na velké derby rezervních týmů do Zbýšova. Obě utkání startují v 16:30 hodin.

A mužstvo v tomto ročníku sehraje hodně zajímavých duelů. Nejpikantnější bude zápas 7. kola, kdy se na domácím hřišti potkáme z béčkem sousedních třetiligových Rosic. V 10. kole odehrajem utkání ve Cvrčovicích, který je nováček 1. B třídy, ovšem v jejich dresu nastupují součastí futsalisté brněnského Tanga (Chadzidis, Dornay...) Rovněž zápas s béčkem Tasovic by mohl určitě stát za to. Nechme se překvapit.

B mužstvo nastoupí k zajímavému utkání už v 1. kole, kdy zajíždí do Zbýšova. Pikantní souboj se určitě čeká i proti Zakřanům a nováčkům z Mor. Bránic a Oslavan.

Dorost začne první kolo až v úterý 16.8. od 17:30 hodin v Novosedlech, dále jej čeká rovněž střetnutí se Zbýšovem a to už ve 2. kole, kdy se představí na domácím hřišti. Zvědaví určitě budeme i na utkání s brněnskou ČAFKou, která zažívá existenční problémy, dále nováčkem z Chrlic a Mikulova.

Žáci zahájí sezonu v sobotu 20. 8. zápasem v Kohoutovicích.

Přípravka začíná v neděli 4. 9. domácím zápasem proti Tišnovu B.


Do pátku se pokusím zprostředkovat předsezonní rozhovor od obou trenérů dospělých kategorií a uvést je nejpozději v sobotu dopoledne na webových stránkách. Snad se to povede.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář