Jdi na obsah Jdi na menu
 


O víkendu se odehraje poslední kolo ročníku 2010/2011 !!!

18. 6. 2010

Poslední kolo sezony 2010/2011

V minulém týdnu ukončily své soutěže týmy přípravky a žáků. O tomto víkendu skončí zbylé týmy a to dorost a oba týmy mužů.

DOROST zajíždí k poslednímu utkání této sezony do Novosedel, které jsou v tabulce na 8. místě. Naši dorostenci jsou až na 11. místě a určitě bude chtít tým trenéra Tribuly na tuto sezonu zapomenout. Zraněním zúžovaný tým hrál ještě do čtvrtku o záchranu, vzhledem k tomuA, že letos opravdu nikdo nevím kolik týmů bude sestupovat tak hrozilo, že právě poslední kolo bude rozhodovat. Nakonec sestupují Hrušovany a Prosiměřice. Měnín prohrál v dohrávce s FC Miroslav a je v tabulce na 3 příčce od spodu tabulky. V Novosedlách, tak prakticky o nic nepůjde a sezona se tak prakticky dohraje v klidu.

MUŽI B jako nováček OP nastoupí v neděli doma ke svému poslednímu utkání letošní sezony a jako účastník OP vůbec proti nováčkovi OP Babicím n/Svit. Tak jak zahajovali letošní ročník tak ho i končí. Béčko v tabulce na posledním místě se po prvním roce stráveném v OP vrací zpět do III. třídy. Babice se nachází v tabulce na 8. místě a můžou tuto sezonu hodnotit jako úspěšnou. Béčko dohrává poslední zápasy v sestavě složené ze kmenových hráčů béčka doplněných o hráče dorostu + mladé kluky z A týmu. Přesto i když se prohrává to vypadá, že to nebude špatný tah do budoucna. V jednotlivých zápasech nastoupili tito dorostenci Koželuha, Navrátil, Bartošek, Chačatrjan David, Chačatrjan Vardan, Pospíšil Jan a předvedli dobrý výkon. Stejnou formou by se měla odvíjet i následující sezona ve III. třídě.

Článek o béčku a jeho dalším působení v příští sezoně přinesu do 14 dní.

MUŽI A zajíždějí do Měnína, zápas 4. týmu ze 6. týmem říká, že se opět bude utkání pouze dohrávat. Naše áčko by výhrou nad Měnínem mohlo skončit na konečném 3. místě v 1.B třídě. Pokud ovšem zaváhají Jaroslavice.