Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hráči Čechie Zastávka dovezli z vánočního turnaje 2. místo !!!

cimg9167.jpgTým složený ze současných i minulých hráčů Čechie Zastávka doplněn o Zdeňka Černého (Hrušovany n/Jev) navštívil turnaj v malé kopané ve Svratce Žďarsku odkud si dovezl krásné 2. místo.

Na turnaj nás pozval hráč pořádajícího týmu a redaktor portálu jihomoravskyfotbal.cz Jan Pešek.

Pod názvem Jendas United jsme vyhráli suveréně skupinu, ve které jsme zavaháli pouze s pořádajícím týmem Natahari Svratka, se kterým jsme remizovali 1:1. Tím, že jsme vyhráli skupinu jsme se automaticky dostali do semifinále a čekali na soupeře, který byl opět pořádající tým ze Svratky, ten jsme jasně přehráli 5:0 a postoupilo se do finále, kde jsme narazili na tým z Herálce, který zde obhajoval loňské první místo. Ve finále jsme prohráli vysoko 8:3, nutno dodat že za Herálec nastoupil i hráč prvoligového Torfu Pardubice Tomáš Koudelka, který nám vstřelil 5 z 8 branek a stal se tak nejlepším střelcem celého turnaje, když vstřelil 11 branek. Dále se turnaje zúčastnil i současný nejlepší střelec divize D Zdeněk Chmelík ze Žďáru n/Sáz, který nastoupil  za Forzu Hlinsko společně s hráči dorostu Sparty Praha.

 

spolecna-svratka.jpgZa náš tým nastoupili:

Tribula

Matouš, Sláma, Císař

Maňásek, Pohl, Černý, Chačatrjan David

 

 

 

Zápasy ve skupině:

Natahari Svratka - Jendas United 1:1

Branka: vlastní

Jendas United - Norwich Hlinsko 3:0

Branky: Sláma, Maňásek, Císař

Mladíci FC - Jendas United 2:5

Branky: Maňásek 2, Matouš, Císař, Černý

Krucemburk - Jendas United 0:5

Branky: Císař 3, Maňásek, Pohl

Konečná tabulka skupiny A
1. Jendas United 10 b 14:4
2. Norwich Hlinsko 9 b 7:7
3. Natahari Svratka 7 b 8:7
4. Mladíci FC 3 b 9:14
5. Krucemburk 0 b 8:14

Semifinále:

Jendas United - Natahari Svratka 5:0

Branky: Černý 3, Maňásek2

Finále:

Jendas United - Mongolia Herálec 3:8

Branky: Maňásek 2, Císař


predavani-cen.jpgNejlepším brankářem turnaje se stal David Tribula, nejlepším nahrávačem našeho týmu byl Zdeněk Černý a střelec Martin Maňásek, který vstřelil celkem 8 branek.

Chtěl bych poděkovat všem klukům za účast a především i Honzovi Matoušovi, který si za námi přišel zahrát. Odehrál ve velké formě všechna utkání a výrazně nám pomohl.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Šílenost

(Andrejka, 12. 4. 2013 11:29)

Ahoj, máte se? Nedávno vznikla revoluční metoda výdělku peněz, perfektní na jarní večery :) Vydělávám si takto bez práce už nějaký čas a je to perfektní :-) Milionářka přes noc se ze mě sice nestala, ale i tak beru takové peníze bez práce!! Více info na Nadhled.Web2001.cz