Jdi na obsah Jdi na menu
 


Futsalisté o víkendu nastoupí k prvnímu jarnímu utkání !!!

5. 4. 2012

V neděli 8. dubna 2012 nastoupíme na domácím hřišti proti Neslovicím a Veselce. První utkání startuje v 9 hodin proti týmu z Veselky. Naše druhé utkání začíná v 11 hodin proti Neslovicím.

V zimě se v naši kabině udály i nějaké hráčské změny. Klub má existenční problémy a tak pokud se nenajde někdo kdo by převzal vedení do svých rukou a pár nadšenců, kteří by se stali stabilními členy našeho týmu, nejspíš se tým v červnu po konci sezony rozpadne.

Jedinou hráčskou změnou, která se udála je v položce odchody. Týká se našeho brankáře Davida Tribuly, který odchází na přestup do tým z okresního přeboru FC Kratochvilka. Dále na celou jarní sezonu mizí se soupisky Jiří Císař, který má hráčské povinnosti z velkého fotbalu ve Zbýšově a Adam Hutira, který se v zimě podrobil operaci kolena, rehabilituje a jarní sezona pro něho skončila. V neděli budeme mít velký problém se složením sestavy pro toto dvojutkání, protože dlouhodobě jsou stále zranění Venclovský se Slámou. Brankář Pospíšil odcestuje na mistrovský zápas s dorostem (Čechie Zastávka). Maňásek Martin je omlouven. Navíc po ranním futsalu v neděli hraje odpoledne 90 % týmu utkání za B mužstvu mužů Zastávky velký fotbal, tudíž nevím kolik hráčů dostane od trenéra povoleno vyrazit dopoledne na futsal.

Zatím potvrzení hráči, kteří dorazí na futsal jsou:

do branky Tribula Radek a do pole Pohl, Ištok, Maňásek Zdeněk, Chačatrjan Vahe

dále snad bude k dispozici Bohuslav, Hajdin + případně jeden nebo dva hráči, kteří budou sedět na lavičce v odpoledním utkání B mužstva proti Troubsku.