Jdi na obsah Jdi na menu
 


Florbalisti letos budou hrát profesionální soutěž vedenou pod Českou florbalovou unií !!!

11. 7. 2012

florbal.jpgDva roky nastupovali naši florbalisté v amatérské lize, kterou hráli po brněnských halách. V novém soutěžním ročníku 2012/2013 se ale představí v profesionální soutěži vedené Českou florbalovou unií. Náš tým bude nastupovat v Jihomoravském přeboru v divizi B.

Své první dva zápasy v profi soutěži odehrají 29. září proti týmům: FBC Slavkov a FBC Valtice. Vzhledem k tomu, že se soutěž hraje turnajovým způsobem, budou naši kluci pořádat za celou sezonu pouze 2 turnaje. Konkrétně v 9. kole (15. prosince 2012) a v 21. kole (13. duben 2013).

Kde bude náš tým hrát své domácí turnaje se zatím neví a vše v jednání. Jedno je ale jisté, sportovní hala gymnázia v Zastávce to nebude. Jelikož nesplňuje velikostní parametry pro danou soutěž. V potaz tak připadá sportovní hala v Ivančicích, Tišnově nebo dokonce v nějakém jiném městě.

Týmy, které budou v Jihomoravském přeboru nastupovat:

FBC Valtice, FbC Aligators Orel Šlapanice C, TJ Čechie Zastávka, FRC Mikulov, FBŠ Hattrick Brno C, VSK MZLU Brno, FbC Ezamont Slavkov, FBC Lupeni Pohořelice, Florec Brno, FBK FRAMOZ Rousínov, Gullivers Sokol Brno I D

 

Více informací, včetně aktuálního rozpisu na novou sezonu najdete na: www.fbczastavka.cz