Jdi na obsah Jdi na menu
 


Daniel Denygr končí na pozici sekretáře klubu !!!

11. 11. 2009

Vážení sportovní přátelé,

 

po nečekaném nabytí nemovitosti na Náchodsku jsme se rozhodli s rodinou přestěhovat do mého rodného kraje.

Rozhodnutí nebylo zdaleka lehké, neboť jsem si byl vědom pracovního postavení v Zastávce a činností, které jsem vykonával pro Čechii a nově pro Vodáky. Definitivně jsme se rozhodli před několika málo dny, kdy jsem obdržel zprávu o úspěšném absolvování výběrového řízení na pro mne zajímavou pozici právě v Náchodě.

 

Život někdy nejde podle plánu a právě tato situace nastala. Stál jsem před rozhodnutím zůstat v Zastávce nebo se vrátit. Ekonomicky a pracovně zvítězila druhá varianta. V neposlední řadě i kvůli naší dceři, které chci zajistit bezpečné dětství v kouzelné přírodě pískovcových skal. Bohužel ani toto hledisko nehovořilo pro Zastávku, zejména bezpečnostní otázka.

Rád bych před odchodem předal funkci sekretáře fotbalového oddílu schopnému člověku, který má rád kopanou a k Čechii ho váže citové pouto nad osobním prospěchem. Velmi rád nového „kolegu“ na pozici zaučím a pomůžu s přípravou jarní části mistrovských utkání.

Závěrem mi dovolte poděkovat RNDr. Petru Pospíšilovi, který mi v roce 2007 dal příležitost v Čechii a posléze v obci pracovat. Velmi si vážím této zkušenosti, kterou jsem během své činnosti v Zastávce získal.

Všem kteří Čechii reprezentují přejí co nejvíce radosti a sportovních zážitků. Není důležité pokaždé vyhrát, ale setkávat se, mluvit spolu a spolupracovat na společné věci

 

Sportu zdar!

 

Daniel Denygr

t.č. místopředseda a sekretář Čechie Zastávka