Jdi na obsah Jdi na menu
 


Áčko hraje derby v Rosicích, béčko má na programu derby se Sokolem Zakřany

z-r.jpgÁčko se v 6. kole střetne v derby v Rosicích s místní rezervou. Utkání začíná v sobotu 15. září od 16 hodin na stadionu Slovanu. Vzájemná bilance soupeřů z minulé sezony je 1:1. Nejprve na podzim porazili naši kluci na domácím hřišti Rosice 3:1. Na jaře jim to ovšem Rosice oplatily a vyhrály na svém hřišti 4:1.

Rosice jsou po 5. odehraných kolech na posledním místě tabulky s počtem 3 bodů. Zastávka je sedmá s 8 body.

SOBOTA 15. ZÁŘÍ 2012

FC Slovan Rosice B - Čechie Zastávka A 16:00 hodin

Rozhodčí: Pátek - Kopřiva, deleguje OFS

z-r2.jpg

 

Takhle se radovali kluci po domácím vyhraném zápase proti Rosicím v sezoně 2011/2012, jak dopadne zápas dnes? Uvidíme !!!


retrodresy.jpgBéčko nastoupí v neděli odpoledne na svém hřišti v derby s týmem Zakřan. Béčko před novou sezonou celkem posílilo, uhrálo v současných 5 zápasech 10 bodů a v tabulce se nachází na 1. místě. Zakřany jsou na 10. místě se 4 body. Velkou motivaci pro tento zápas bude mít zastávecký brankář David Tribula, který je právě v Zakřanech na hostování a bude se chtít určitě na svůj mateřský klub vytáhnout.

Výsledky posledních vzájemných zápasů hovoří jasně ve prospěch našeho mužstva. Podzimní zápas kluci vyhráli na domácím hřišti 5:4 a na jaře vyhrálo v Zakřanech 1:2. Poslední setkání těchto týmů bylo v přípravě na letošní sezonu, kdy se obě mužsva utkala proti sobě na turnaji v Říčanech. Zastávka porazila tým z Výseku 6:0. Jak dopadne tento zápas uvidíme v neděli v podvečer.

Speciálně pro tento zápas se hráči B mužstva domluvili s vedením klubu a rozhodli se nastoupit do utkání proti Zakřanům v historických retro dresech. Proto neváhejte a přijďte povzbudit naše kluky v tomto utkání. Jaké dresy to budou? To se nechte překvapit.

NEDĚLE 16. ZÁŘÍ 2012

Čechie Zastávka B - Sokol Zakřany 16:00 hodin

Rozhodčí: Simon - Matoušek, Kittlerová