Jdi na obsah Jdi na menu
 


26. kolo MUŽI B: Sokol Moravské Bránice A - Čechie Zastávka B 2:2 (0:1)

26. kolo III. třída sk. B okresní soutěž mužů

Sokol Moravské Bránice - Čechie Zastávka B 2:2 (0:1)

Branky: 30. Sláma Martin, 90. Hovězák z pen.

p1050396.jpg

Sestava:

Pospíšil Jan

Pospíšil Lukáš, Hovězák, Bartošek

Sláma Zdeněk, Kincl

Chačatrjan David (70. Pospíšil Zdeněk), Hampl, Bohuslav (55. Ambrož)

Sláma Martin, Ševčík

 

Béčko dnes remizovalo na hřišti o záchranu bojujících Moravských Bránic. V utkání se naši kluci dostali do vedení až ve 30.minutě, kdy po chybě domácího brankáře dorážel na brankové čáře Martin Sláma - 0:1. Bránice dokázali na začátku druhého poločasu vyrovnat po naší chybě v obraně na 1:1. V 86. minutě se domácí po brejkové situaci ujali vedení 2:1. Zápas byl prakticky rozhodnut a nikdo by se nedivil, kdyby tak zápas i skončil, ovšem v 90. minutě zapískala rozhodčí Suchá penaltu za ruku domácího hráče v pokutovém území. Následující penaltu proměnil Martin Hovězák a vyrovnal na konečných 2:2. Nejlepším hráčem našeho týmu byl jednoznačně brankář Pospíšil, který zneškodnil dvě 100% šance domácích a podržel tak náš tým.

 

Kompletní galerii fotek najdete ZDE

 

Náhledy fotografií ze složky 26. kolo 11/12: M. Bránice - MUŽI B 2:2