Jdi na obsah Jdi na menu
 


Příprava: Čechie Zastávka - FK Ořechov 1:5 (0:1)

14. 2. 2009

První přípravné utkání v rámci zimní přípravy:

Čechie Zastávka - FK Ořechov 1:5 (0:1)

Obrazek

 

 

 

  

 

 

 

Branka: Martin Sláma

Sestava:

Galetka (46. Tribula) - Pospíšil Zdeněk (46. Mrázek), Sláma Zdeněk, Rousek Tomáš, Ištok - Maňásek, Strašák, Sláma Martin (60. Galetka), Bohuslav - Kadlčík (46. Hovězák), Rousek Vladimír (46. Rossi)

 

Naše mužstvo vstoupilo o tomto víkendu do herní přípravy. V prvním zápase se střetlo na umělé trávě v Otnicích s týmem FK Ořechov, který se po podzimu okupuje první místo okresního přeboru Brno-venkov, který již v rámci přípravy remizoval se Soběšicemi (účastník 1.B třídy - 3:3 )

Na hře byla znát nesehranost týmu a únava z hrubé přípravy. První poločas byl z naší strany ještě dobrý, ale ve druhé půli byl již soupeř lepší. My jsme si dokázali během zápasu vytvořit tak tři vážnější šance, ale pouze jedna skončila v síti. Branku vstřelil v úvodu druhé půle Martin Sláma a snížil na 1:2, ihned po brance však pro zranění odstoupil.

Doufejme, že příští zápas bude lepší. K dalšímu utkání nastoupí naši hráči příští sobotu od 14:00 hodin opět na umělé trávě v Otnicích proti místnímu Sokolu.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář