Jdi na obsah Jdi na menu
 


PŘÍPRAVA: FK Blansko - Čechie Zastávka A 3:1 (1:0)

20. 7. 2013

Přípravný zápas č. 1

FK Blansko (divize) - Čechie Zastávka A 3:1 (1:0)

Branka: Kadlčík

V pátek v podvečer sehrálo A mužstvo svůj první přátelský zápas letní přípravy. Naše mužstvo nastoupilo proti nováčkovi divize D týmu Blanska na hřišti v Lipůvce. Utkání mělo od začátku jasného favorita a tomu odpovídal i průběh zápasu. Náš tým nastoupil z důvodu dovolených a zkoušce nových hráčů v sestavě oslaven. V poločase jsme prohrávali 1:0 a celkový výsledek zápasu je 3:1 pro Blansko. Za nás dal gól Kadlčík. Jelikož síla o 3 soutěže výše hrajícího soupeře, který nás přehrával, bych chtěl kluky pochválit za přístup a předvedenou hru.

Za náš tým dokonce nastoupil talentovaný 14letý  David Strnad, který odehrál na svůj věk velmi kvalitní utkání. "Jen tak dál Davide" a soupeř pěl jen chválu na jeho fotbalové kvality.