Jdi na obsah Jdi na menu
 


11. kolo (muži A): Hostěradice - Čechie Zastávka A 1:1 (0:0)

20. 10. 2008

11. kolo 1 B. třída skupina B

Hostěradice - Čechie Zastávka A 1:1 (0:0)

Branky: 88. Sláma Martin

Sestava:

Zhoř - Ištok, Sláma Zdeněk, Rousek Tomáš, Bohuslav (65. Strašák)- Maňásek (46. Kadlčík), Matouš, Sláma Martin, Mrázek - Rossi, Rousek Vladimír

Do Hostěradic jsme odjížděli se snahou navázat na zlepšené výkony z posledních zápasů a s cílem přivézt 3b. Před tímto utkáním měli domácí o 3b více a dal se očekávat vyrovnaný souboj. Veškerou naši snahu o kombinační hru ovšem překazil katastrofální terén(záměrně neříkám hřiště) na kterém se hrálo. Domácí zvyklí na toto oraniště praktikovali hru bez zálohy se snahou udržet míč co nejdéle ve vzduchu. Z celkových 90min. byl míč stěží 20min. na zemi a zbylých 70min. byl buď v zámezí nebo ve vzduchu. I tak jsme si vytvořili snad 8 jasných brankových příležitostí, ovšem v koncovce jsme vždy selhali ( Sláma M,Rousek V.,Rossi ). Domácí se ujali v 60min. vedení po našem špatném odkopu nádhernou křižnou střelou z 25m. Od té doby se hrálo už jen na jednu branku a domácí bránili své vedení. V 65.min jsme vsadili již vše pouze na útok a obránce Bohuslava vystřídal Strašák, který se posunul do zálohy a hráli jsme na 3 útočníky( Mrázek,Rousek a Rossi ). Domácí už neměli sily ani na rušivé brejky a tím,že se veškerá hra odehrávala kolem jejich pokutového území bylo jen otázkou času, kdy vyrovnáme. Bohužel se nám to povedlo až v 90 min. a na otočení výsledku už nebyl čas. Ztratili jsme další 2b, nepromnělili řadu 100% šancí,ale za bojovnost a touhu po otočení výsledku hráči zaslouží pochvalu.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Cooooo?

(J. Cole, 19. 10. 2008 21:23)

Jakej dobrej bod ! Když neporazíme traktoristy co neumí zatáčet , tak se musíme stydět!( je pravda, že těmto zemědělcům to pole, kde jsme hráli vyhovovalo - za vydatné pomoci rozhodčího ) Vím, že to měl náš útok na tom terénu těžký ale mít 10 loženek a nedát je!!! A pak se trefí za domácí zemědělec, co o poločase vibíral pro nás peníze od svých spoluhráčů za kolotoč, to je hnus !!! No takovej je fotbal kluci, hlavy vzhůru a věřím, že štěstí se obrátí v náš prospěch.

pro chlapáky

(Správce webu, 19. 10. 2008 21:02)

:-))))

chlapy koukám, že to tady zase pěkně rozjíždíte...jinak s tím nejhorším hřištěm v okolí souhlasím, to hřiště ve VK, byl to opravdu hnus (to byly jenom šišky, kameny)ale to samozřejmě v Lískovci neznají :-)

jinak samozřejmě pokračujte, čekám zase na nějakej recept od pana šéfkuchaře Rony al Sysel

:)))

(Number seven, 19. 10. 2008 20:56)

Tak proto sem tě než tě trener dal do utoku neviděl... Vy ste si za čárou povídali kdo jak vás rozhodil. Každopádně tě někdy budu muset vzít do Veverských Kninic, abys věděl jak vypadá nejhorší hřiště v okolí... Je pravda že zahazování šancí je fotbal, ale nechápu proč my zahazujeme šance a ostatní dávají goly...

pravda pravda

(Rony al sysel, 19. 10. 2008 20:39)

Je strašný co se zahazovalo za šance ale i to je fotbal.Ani z mé strany to dneska nebyl úplně nejlepší zápas.Začalo to tím že mě trenér totálně rozhodil kontroverzním rozhodnutím kterým mě při rozkopávání poslal do baga.Cítil sem se poškozenej a utvrdil mě v tom i obránce soupeře kterýmu sem svoji příhodu prvních 20 minut popisoval.Musím taky říct že horší plac než je V Hostěradicích by se jen těžko hledal a to samé platilo i pro trojici rozhodčích (Hezucký,Knížák a Robert Rosenberg).

Snad příště

(Number seven, 19. 10. 2008 19:54)

Dneska sme měli zase vyhrát, ale nakonec ten bod taky není špatnej... Kadždopádně to co dovedeme spálit je neuvěřitelný...:)))