Jdi na obsah Jdi na menu
 


A mužstvo má nového trenéra !!!

11. 1. 2012

Novým trenérem A mužstva mužů Čechie Zastávka se stal

Antonín Lukáš

Dnes byl na mimořádné hráčské schůzi představen nový realizační tým A mužstva mužů. Trenérem mužstva byl dnes oficiálně představen pan Antonín Lukášlukas-antonin.jpg, který už trénoval v mnoha týmech takřka po celé jižní Moravě. Například vedl Rosice nebo Mokrou, naposledy to byly Vojkovice se kterými postoupil do I.A třídy. Tento zkušený trenér bude mít k dispozici nového asistenta pana Karla Hrušku. Do týmu se z hostování ze Zbýšova vrací Jan Matouš, situace kolem Jiřího Císaře je v jednání. Dále se do přípravy zapojí brankář Michal Zhoř, který byl celou podzimní sezonu pracovně zaneprázdněn.

Přestupy jsou v plném proudu a dotknou se i našeho týmu. A to na vlně příchodů jestli to bude na hostování nebo na přestup to se uvidí. Když to všechno vyjde, zjevil by se docela zajímavý hráčský pohyb do zastávecké kabiny :-)

Rozhovor s novým trenérem A mužstva Antonínem Lukášem a případné změny v kádru budou zveřejněny  v průběhu měsíce ledna.

První přátelský přípravný zápas sehraje naše mužstvo 18. února.