Jdi na obsah Jdi na menu
 


9. kolo MUŽI A: Čechie Zastávka A - Tatran Šatov 0:2 (0:1)

1. 10. 2011

9. kolo I. B třída sk. B muži

Čechie Zastávka A - Tatran Šatov 0:2 (0:1)

Sestava:

Galetka

Švarc, Hajdin, Pospíšil, Bohuslav

Pohl, Mrázek, Maňásek, Císař (55. Kincl)

Rousek, Kadlčík


V dnešním utkání nám soupeř jasně ukázal co je to lekce z produktivity. Naši mužstvo v prvním poločase, lépe řečeno v prvních 20ti minutách jsme si vytvořili minimálně 6 vyložených šancí, které nám ovšem vychytal hostující brankář, soupeře jsme prakticky k ničemu nepustili, až když se blížil konec první půle tak přišel centrovaný míč z pravé strany, náš hráč na míč nedoskočil a hostující útočník z jediné šance otevřel skóre utkání 0:1. To byla pro naše mužstvo solidní sprcha. Ve druhém poločase jsme se těžko dostávali do utkání, šance jsme si sice vytvářely, ale brankového efektu, tudíž opět udeřili hosté na konci utkání a zvýšili na 0:2. Šatov si tak domů odvezl všechny 3 body. Pro nás tato prohra je obrovská ztráta.