Jdi na obsah Jdi na menu
 


7. kolo MUŽI A: Čechie Zastávka A - FC Slovan Rosice B 3:1 (1:1)

17. 9. 2011

7. kolo 1. B třída sk. B muži

Čechie Zastávka A - FC Slovan Rosice B 3:1 (1:1)

Branky: 32. + 85. z pen Kadlčík, 76. Maňásek - 34. Touška Marek z pen.

 

p1010580.jpg

 Sestava:

Galetka

Mrázek, Pospíšil Z, Ištok, Bohuslav (75. Císař)

Pohl (55. Fousek), Ustohal, Maňásek, Hajdin

Rousek (86. Paseka), Kadlčík

 

p1010569.jpg

 

Sobotní odpoledne nabídlo v Zastávce zajímavý zápas. Místní Čechie se střetla s rezervou Rosic. Ta přijela posilněna o 4 hráče širšího kádru třetiligového A mužstva. Toto derby utkání bylo velkým tahákem. p1010570.jpgNávštěvnost byla na tomto utkání celkem úctyhodná, myslím, že nějakých 300 - 400 diváků mohlo být na stadionu přítomno. Utkání bylo plné osobních soubojů a to z obou stran. První branka utkání přišla v 32. minutě kdy naši kluci zabojovali a díky důrazu našich hráčů dotlačil míč za hostujího brankáře Kříže (na jaře předloňské sezony chytal v zastáveckém B mužstvu) Kadlčík 1:0. Ovšem vedení jsme si moc neužili. Hosté okamžitě po rozehrání míče šli důrazně za míčem a v šestnáctce byl faulován Pospíšilem hostující hráč, Marek Touška nařízenou penaltu vyrovnal na 1:1. Do kabin se šlo za stavu 1:1.

p1010581.jpgVe druhé půli probíhal opět oboustranný bojovný fotbal. Hosté měli častěji míč na kopačkách, ale bez brankového efektu. A tak přišel čas pro naše hráče. V 76. minutě si Maňásek udělal prostor na středu hřiště trochu si míč potáhl a z 25ti metrů poslal krásnou střelou náš tým do vedení - 2:1. Třetí branku jsme přidali pět minut před koncem z nařízené penalty, když byl ve vápně faulován Kadlčík a ten ji následně proměnil 3:1.

 

Náhledy fotografií ze složky 7. kolo: MUŽI A - Rosice B 3:1 (1:1)