Jdi na obsah Jdi na menu
 


21. kolo MUŽI A: FC Pálava Mikulov - Čechie Zastávka 4:0 (2:0)

9. 5. 2015

22. kolo I.B třída sk. B muži

FC Pálava Mikulov - Čechie Zastávka 4:0 (2:0)

Branky: 30, 45, 74, 87.

Sestava:

Prečan

Hajdin (75. Kadlčík), Střecha, Herman, Bohuslav

Pospíšil (46. Reiter), Maňásek, Brychta, Oprchal

Nešpůrek, Rousek

Naše mužstvo na jaře nepředvádí bůhví jak kvalitní výkony oproti podzimu. Náskok 13 bodů na čele tabulky se pomale umazává. V dalším utkání kluci zajížděli až do Mikulova. Podzimní utkání skončilo naší výhrou 2:1. Bohužel Mikulov poslední tři domácí utkání neprohrál a tak si určitě brousil zuby i na naše mužstvo. Domácí vstoupili do zápasu aktivně. První šanci měli už ve 3. minutě. V 10. minutě chtěl využít chyby domácího brankáře Rousek, ale jeho střela skončila pouze na tyči. První branka padla ve 30. minutě. Domácí zahrávali roh, ze kterého si naši kluci střílí vlastní branku 1:0. Ve 40. minutě vhazujeme aut na polovině hřiště, domácí se výborným napadáním dostávají okamžitě do brejku, ten ovšem brankář Prečan kryje. V poslední minutě prvního poločasu utekl po lajně Pukančík, servíruje přihrávku na Michalce a ten zvyšuje do prázdné na 2:0. Ve druhém poločase domácí pokračovali ve svém výborném výkonu. V 74. minutě dostává Valenta přihrávku od Pukančíka po přečíslení naší obrany a zvyšuje střelou do prázdné branky na 3:0. V 87. minutě vytváří další velkou akci Pukančík, který přihrával Michalcovi a ten opět do prázdné na konečných 4:0. Nejhořší výkon v sezoně tak by se dal popsat ve zkratce zápas s týmem Mikulova. Nezbývá než se oklepat, v příštím kole vstoupit do derby s pozitivním myšlením a jít štěstíčku naproti.