Jdi na obsah Jdi na menu
 


2. kolo MUŽI A: Čechie Zastávka - Dynamo Cvrčovice 4:2 (3:2)

18. 8. 2014

 2. kolo I.B třída sk. B muži JMKFS

Čechie Zastávka - Dynamo Cvrčovice 4:2 (3:2)

Branky: Rousek 2, Frecer, Nešpůrek

5. min - Rousek nedal penaltu

Sestava:

Prečan

Kadlčík, Střecha, Šic, Bohuslav

Reiter, Kronek (90. Brychta), Maňásek (86. Pospíšil)

Frecer, Rousek (69. Paseka), Nešpůrek

 

Utkání proti Cvrčovicím nebylo vůbec jednoduché. Soupeř odehrál dobré utkání, které ovšem rozhodly chyby v obraně. Těch mělo cvrčovické Dynamo více. První poločas bylo lepší naše mužstvo. Druhá polovina utkání patřila Cvrčovicím. V 5. min si Reiter potáhl míč po pravé straně hřiště, poslal centr do vápna, kde se ke střele dostal Nešpůrek, jeho střelu ovšem hostující brankář vyrazil. K dorážce se dostal Kronek, ten byl zastaven ve vápně faulem. Rozhodčí zapískal pokutový kop, který ovšem Vladimír Rousek neproměnil. Ve 12. minutě se ujali vedení hosté, kdy po nedůsledném bránění stadardní situace vstřelil branku Hrdina 0:1. Na to ovšem naši kluci ihned zareagovali. Kadlčík v 16. minutě uvolnil pěknou přihrávkou Kubu Frecera, a ten z 18ti metrů krásným angličanem srovnal na 1:1. Ve 22. minutě vyslal svoji pumelici znovu Frecer, ale jeho střela skončila pouze na břevně. Ve 26. minutě využil nedorozumění hostující obrany včetně brankáře Nešpůrek a poslal naše mužstvo do vedení 2:1. Ve 38. minutě obdržel od Kronka přihrávku Rousek, který se uvolnil a svoji střelou zvýšil na rozdíl dvou branek 3:1. Cvrčovice ovšem těsně před koncem prvního poločasu dokázali snížit na rozdíl jedné branky, kdy se hlavou po centrovaném míči prosadil Beránek. Naši kluci se už v té době nejspíš viděli v kabinách 3:2. Druhý poločas byli herně lepší hosté, nicméně to nezabránilo Rouskovi, který v 56. minutě po vlastním sólu z poloviny hřiště zvyšoval opět na rozdíl dvou branek 4:2. Hosté si nějaké šance vytvořili, naštěstí naše obrana udržela ve zbytku druhé půle v zadu čísté konto a udržela tak konečný výsledek 4:2.