Jdi na obsah Jdi na menu
 


19. kolo MUŽI A: Čechie Zastávka - SK Žebětín 2:5 (2:4)

19. kolo I. B třída sk. B muži

Čechie Zastávka A - SK Žebětín 2:5 (2:4)

Branky: 15. Rousek Vladimír, 36. Pohl - 12 ,22,40,45,88

Sestava:
Galetka

Bohuslav (30. Pohl), Ištok (76. Pospíšil Lukáš), Císař, Mrázek

Fousek, Kadlčík, Pospíšil Zdeněk, Chačatrjan Vardan

Ustohal (67. Paseka), Rousek Vladimír

 

Komentář k utkání:

Zápas neodehrálo naše mužstvo vůbec dobře. V obraně chyběl z pracovních důvodu Miloš Hajdin a bylo to hodně znát. Hosté hrozili prakticky z každého centru do našeho vápna. Už ve 12. minutě si hosté udělali z naši obrany kužely a dostali se do vedení 0:1, v 15. minutě šťastně vyrovnal Rousek, který zahrával přímý kop a míč k údivu všech skončil až v bráně hostujícího týmu 1:1. V následující 5ti minutovce na obou stranách zacinkala tyč. Ve 22. minutě se hosté dostali opět do vedení 1:2. Trenér Pavlík udělal už v prvním poločase změnu v poli, odešel Bohuslav a nastoupil Pohl, který prakticky po 3. minutách na hřišti využil zaváhání hostujícího brankáře a vyrovnal na 2:2. Žebětín přidal do konce poločasu ještě dvě branky a tak do kabin se šlo za stavu 2:4. Druhá půle byla podobná jako ta první. Hosté zápas v poklidu dohrávali a naši hráči se snažili nějak tento stav změnit, šance na to byly, ale to by se muselo střílet a ne to tahat až do brány a kombinovat ve vápně. V 70. minuě se navíc zranil Ištok a tak naše obrana se kompletně rozpadla. Snaha o zvrácení výsledku byla, ale nepovedlo se. Žebětín v 88. minutě zvýšil na 2:5 a i za takového stavu se utkání dohrálo. Nutno dodat, že dnešní utkání nám opravdu nevyšlo a Žebětín byl lepším týmem. Takže zvednout hlavu a příští týden zabojovat v Šatově o všechny 3 body.