Jdi na obsah Jdi na menu
 


15. kolo Muži "A" - FK Kunštát - TJ Čechie Zastávka 3:0 (1:0)

3. 4. 2018

Sestava:

Balčirák

Pohl (78´ Amit)  -  Syrovátka (70´ Brychta)  -  Herman  -  Bohuslav (85´ Houser)

Marušinec  -  Strnad  -  Kronek  -  Reiter

Šmarda  -  Michna

 

 

Za velice těžkých povětrnostních podmínek sehrálo naše Áčko s Kunštátem vyrovnaný zápas, ač tomu výsledek neodpovídá. Domácím hodně pomohl brzký první gól, který vstřelili již v 6 minutě. I přesto, že naši hráči se pomalu dostávali do mírné herní převahy, nedokázalo naše mužstvo nijak vážně ohrozit soupeřova brankáře. Druhý poločas se nesl ve stejném duchu jako ten první. Hra byla i nadále velice vyrovnaná, ale bohužel místo toho aby naši hráči, kteří měli i vítr v zádech soupeře zatlačili a dostali pod tlak, tak jako blesk z čistého nebe domácí v 63. minutě po rychlém protiútoku zvýšily skóre na 2:0. A bylo hotovo. Poslední branku vstřelili domácí 7 minut před koncem, když z poza vápna přesně usměrnil svoji střelu domácí záložník.

 

PŘÍŠTÍ ZÁPAS SE HRAJE NA DOMÁCÍM HŘIŠTI

V SOBOTU 7. 4. 2018 OD 15:30

SOUPEŘEM BUDE KUŘIM