Jdi na obsah Jdi na menu
 


14. kolo MUŽI A: Čechie Zastávka - Sokol Tasovice B 4:0 (2:0)

18. 6. 2016

Dohrávka 14. kola I.A třída sk. a mužů JMKFS

Čechie Zastávka - Sokol Tasovice B 4:0 (2:0)

Branky: 40. Nešpůrek, 63. Rousek, 83. Reiter, 6. vlastní

Diváků: 150

p1160266.jpg

Sestava:

Prečan (46. Balčirák)

Bohuslav (14. Brychta), Herman, Střecha, Oprchal

Chlup (46. Chlup), Strnad, Reiter, Foral

Nešpůrek, Rousek (67. Pohl)

p1160224.jpg

Před posledním utkáním sezony mělo již naše mužstvo jistotu záchrany. Kluci se chtěli rozloučit před domácími fanoušky výhrou. Soupeřem našeho týmu byla rezerva Tasovic. Úvod utkání byl trochu rozpačitý. Hosté byli aktivnější, ale branku do naší sítě ne a ne dostat. To se ovšem stalo na straně druhé. Prakticky z odkopu od hostující branky se k míči prodali naši kluci. Rousek poslal kolmici k rohovému praporku kam si naběhl Brychta. Ten následně centroval do velkého vápna, kde hlavou krásně zakončoval do vlastní branky hostující hráč 1:0. Poté co se naši kluci dostávají do vedení, zvedají hlavy a na jejich výkonu je to znát. Vytvářejí si postupně další a další šanci, ale bez gólového efektu. Krásná akce byla ve 33. minutě. Když si Chlup povodil 4 hostující hráče, prošel až do vápna, kde mu v poslední chvíli míč hostující hráč vykopnul do zámezí. Ve 40. minutě dostal od Oprchala pobídku Nešpůrek, který ji proměňuje a zvyšuje na 2:0. Hosté v závěru druhého poločasu naše kluky zatlačili, ale Prečan ve spolupráci se Střechou akcí zněškodňují. Ve druhém poločase opět zvedáme obrátky. V 63. minutě Reiter pronikl po levém křídle, kdy se dostal až do velkého vápna. Tam následně poslal přízemní přihrávku na úplně volného Rouska a ten do prázdné zvyšuje na 3:0. V 85. minutě velmi agilni Reiter dostal přihrávku od Brychty, poté si míč nachytal na pravačku a krásně zavěsil pod levé víko 4:0. Utkání skončilo konečným výsledkem 4:0 a zakončilo tak sezonu 2015/2016.

Povedené jaro vylepšílo podzimní sezonu. Krásných 25 jarních bodů přibylo ke 13 z podzimu. Zajistilo našemu mužstvu krásné konečné 7. místo v premiérové sezoně I.A třídy. Přejeme našim klukům krásné krátké fotbalové prázdniny.

VIDEO Z PRVNÍ BRANKY UTKÁNÍ:

Kompletní fotogalerii z tohoto utkání najdete ZDE

 

Náhledy fotografií ze složky 14. kolo 15/16: MUŽI A-Tasovice B 4:0 (2:0)