Jdi na obsah Jdi na menu
 


14. kolo MUŽI A: Čechie Zastávka - Sokol Pohořelice 5:1 (4:0)

23. 6. 2015

14. kolo I.B třídy sk. B 2014/2015

Čechie Zastávka - Sokol Pohořelice 5:1 (4:0)

Branky: Rousek 3, Nešpůrek 2 - Procházka

p1150433.jpg

Sestava:

Prečan (77. Kříž)

Bohuslav, Brychta, Herman, Oprchal

Pospíšil (88. Šic), Kronek, Reiter, Pohl (77. Hajdin)

Rousek (65. Střecha), Nešpůrek (81. Hovězák)

 

p1150362.jpgK poslednímu utkání fotbalového ročníku 2014/2015 nastoupilo naše mužstvo na domácím hřišti proti Pohořelicím. Přestože o postupu do 1.A třídy bylo rozhodnuto už tři kola před koncem soutěže. Oslavy s fanoušky byly právě na programu v rámci tohoto posledního utkání. Slavnostní nástup měl příchuť oslav. Obě mužstva nastupovala na hřišti v doprovodu našich malých fotbalistů ruku v ruce za zvuku hymny fotbalové ligy mistrů. Určitě si to užili nejen mladí fotbalisté, ale i dospělí. Před zápasem utkání A mužstva byl zápas dorostu FKM KAHAN rovněž s týmem Pohořelic, který skončil 6:0 v prospěch Kahanu. Stejným způsobem začalo i utkání našichp1150383.jpg mužů. V úvodu už v 1. minutě vyslal krásně po lajně Oprchal přihrávku na Ladě Rouska, který si míč zatáhl až do vápna, odkud poslal podélnou přihrávku podél brankové čáry na zlatém podnose přímo na Nešpůrka, který doklepával na zadní tyči do prázdné 1:0. Po přeháňce, která narušila úvodní minuty utkání chtěl vyzkoušet štěstí mokrého trávníku Honza Bohuslav, ale bohužel jeho střela skončila mimo. V 11. minutě měli velkou šanci hosté. Naše obrana nepokryla hostujícho Bzducha, ale naštěstí Prečan zachraňuje. Ve 14. minutě se zvyšujeme na 2:0 brankou Rouska, kterému předložil krásný centru na hlavu milimetrově Oprchal a Laďa se hlavou dokázal prosadit. V 18. minutě se opět ukázal Bohuslav, který byl v úvodu prvního poločasu hodně vidět. Jeho průnik ukončil až hostující obránce ve vápně kosou, kopala se penalta, kterou proměnil Laďa Rousek 3:0. Ve 25. minutě Nešpůrek v rámci interního souboje o krále střelců nepřihrává a sám zakončuje. Jeho střelu ale brankář vyráží z úhlu na roh. 39. minuta a další zvýšení našeho náskoku. Spolupráce kanonýrů Nešpůrek - Rousek, skončila dovršením hattricku Ladě Rouska 4:0. Za tohoho stavu se šlo i do kabin.

p1150353.jpg

Hned v úvodu druhého poločasu dokázali hosté využít minelu našeho brankáře Prečana, který si tak dlouho hrál před vápnem s míčem, až o něho přišel. Pobídku využívá Procházka a snižuje na 4:1. Akcí bylo stále více než dost. Až v 71. minutě poslal Herman centr do vápna, kde ho minul Kuba Pohl na Nešpůrka, který v těžké pozici neváhá a zvyšuje na 5:1. Ve druhém poločase naše mužstvo celkem 5x střídalo včetně brankáře. Na hrot se postavil na poslední desetiminutovku předseda Peťa Hovězák a i ten se dokázal dostat do dvou obrovských šancí, bohužel branka již žádné nepadla. Takže zápas skončil 5:1. Po utkání se na stadionu řádně oslavovalo. V příští sezoně budou na řadě soupeři v I.A třídě.

Výběr fotografií najdete níže pod článkem. Kompletní fotogalerii z tohoto utkání naleznete ZDE

VIDEA:

 

Náhledy fotografií ze složky 14. kolo 2014/2015 MUŽI A-Pohořelice 5:1