Jdi na obsah Jdi na menu
 


14. kolo Muži "A" - TJ Čechie Zastávka - FK Znojmo 3:0 (1:0)

26. 3. 2018

Sestava:

Balčirák

Pohl (80´ Brychta)  -  Herman  -  Syrovátka  -  Bohuslav (83´ Houser)

Marušinec  -  Strnad  -  Kronek (87´ Hovězák M.)  -  Reiter

Michna (80´ Nešpůrek)  -  Šmarda

 

Branky: Marušinec, Kronek, Šmarda

 

Za příjemného počasí a v netradiční čas, naše áčko zvládlo první nástrahu v podobě neoblíbeného soupeře ze Znojma a tentokrát si s ním po dobrém a spolehlivém výkonu poradili jednoznačně 3:0. Naše hráče uklidnila rychlá branka, která padla již  ve 4. minutě, kdy se prosadil po přihrávce před prázdnou branku novic v sestavě Marušinec. Tato branka byla zároveň poslední v prvním poločase. Naši hráči si dokázali sice vytvořit několik dalších šancí, pokaždé bohužel bez kýženého efektu v podobě gólu. Do druhého poločasu nastoupili naši hráči ve stejném duchu jak odehráli poločas první. S tím rozdílem, že se jim podařilo ještě dvakrát vstřelit branku. Nejdříve se o to postaral v 64. minutě Kronek, který využil krásnou přihrávku od Michny a levačkou nedal gólmanovi šanci. O poslední branku utkání se o chvíli později postaral Šmarda, který si na útočné půli vzal míč a nádherným sólem upravil skóre na konečných 3:0.

DALŠÍ UTKÁNÍ SEHRAJE NAŠE "A" MUŽSTVO

V NEDĚLI 1. 4. 2018 V KUNŠTÁTĚ

ODJEZD AUTOBUSU VE 13:00 OD HŘIŠTĚ