Jdi na obsah Jdi na menu
 


7. kolo DOROST: FKM Kahan - FC Miroslav 2:2 (1:0)

22. 9. 2013

7. kolo krajská soutěž dorostu

FKM Kahan - FC Miroslav 2:2 (1:0)

Branky: Houser 2

 

Komentář k utkání v podání trenéra dorostu pana Zdeňka Strnada:

Rozložení sil i průběh zápasu ovlivnily především dvě skutečnosti - Miroslav nastoupila v deseti hráčích, naše mužstvo odehrálo zápas se dvěma a druhý poločas se třemi žáky, kteří měli v nohách již dopolední zápas v Měníně. Utkání začalo za naší převahy během níž jsme si vytvořili v prvním poločase 2- 3 šance. Proměnit se podařilo jednu z nich, kdy po přesném centru z pravé strany skóroval hlavou Jirka Houser. První poločas se odehrál v naší režii, když jme dokázali kombinační hrou využít početní převahy. Bohužel, až na pár pěkných akcí na jeden dotek většina našich útoků končila před šestnáctkou soupeře špatným načasováním nebo nepřesností finálních přihrávek. Obraně Miroslavy se díky tomu také dařilo často vystavovat naše hráče do ofsajdového postavení. Soupeř ohrožoval naši branku ojedinělými výpady, které však byly díky výbornému útočníkovy soupeře velmi nebezpečné.

Hned v úvodu druhého poločasu se nám již Strečka, nejlepšího hráče soupeře, nepodařilo uhlídat a jeho přesnou střelou z vápna bylo srovnáno. Naše šance na zisk tří bodů ožila hned po několika minutách, kdy se po pěkné individuální akci Elysseyeva prosadil svým důrazem před brankou opět Houser. Naše hra však ve druhé půli již postrádala přesnost. Přes hluboký obranný blok soupeře jsme se snažili dostávat příliš komplikovaně, chyběla rychlejší a přesnější kombinace i větší pohyb hráčů. Často zbytečných ztrát míče začal soupeř stále více využívat k rychlým výpadům a jeho šancí přibývalo. Za svoji bojovnost byl odměněn druhou brankou Strečka, který zakončil přesnou střelou k tyči po té, co se prosadil přes dva naše bránící hráče.

Za současného stavu v týmu musíme být rádi, že soupeř přijel pouze s deseti hráči a podařilo se nám získat alespoň bod.