Jdi na obsah Jdi na menu
 


18. kolo DOROST: Čechie Zastávka - FC Pálava Mikulov 6:0 (4:0)

13. 4. 2009

18. kolo 1. třída sk. B dorostu

Čechie Zastávka - FC Pálava Mikulov 6:0 (4:0)

Branky: Chačatrjan Vahe 2, Chačatrjan David, Navrátil, Bujok, Reich

 

Sestava:

Pospíšil

Ambrož Radek, Nešpůrek, Koželuha, Ambrož Ondřej (46. Blažejovský)

Bartošek, Maňásek, Vaněk, Chačatrjan David (52. Bujok)

Reich (55. Navrátil), Chačatrjan Vahe

 

Zhodnocení utkání trénérem dorostu panem Radkem Tribulou:

Do zápasu jsme nastoupivali s odhodláním, že budou první jarní body. Hosté nám to ulehčili, že přijeli s velmi omlazenou sestavou (4 žáci) a jenom s 10ti hráči. Celý zápas se hrál na jednu branku. První dvě branky padly po rohových kopech a našem důrazu před hostující brankou. Pak jsme po krásné akci přidali další branku. Čtrvtá branka padla po vymyšlené penaltě.

Druhý poločas jsme přidali další dvě branky po úniku po straně a nahrávce před prázdnou branku. Ale, po našem vítězstvímusím zdůraznit, že hlavně druhý poločas naši hráči hráli jako mistrisvěta a nedalo se na naši hru dívat. Soupeř byl velmi slabí a jsem zvědaví jak se budou naši hráči chovat v Pohořelicích, které jsou v tabulce na druhém místě a poté v domácím utkání s Blížkovicemi, které jsou na první příčce. I přes naše vítězství nemám dobrý ocit ze hry a schování některých hráčů na hřišti.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář