Jdi na obsah Jdi na menu
 


18.kolo dorost: TJ Višnové - TJ Čechie Zastávka 1:2 (0:0)

24. 4. 2017

Sestava:

Baštař

Jakubíček  -  Syrovátka  -  Brychta  -  Černý

Suvdaa  -  Yelliseyev  -  Dufek  -  Chlup

Šmarda  -  Moos (65´ Zahradníček(89´ Přibyl))

 

Branky - Brychta, Šmarda

 

Po dvou nepovedených utkáních dorostenci zajížděli na půdu neoblíbeného soupeře, kterým je Višňová. Za velmi chladného a deštivého počasí se hrál oboustranně pěkný fotbal. V prvních 20 minutách, když naši hráči kombinovali nakrátko a pozemi, tak jsme měli navrch my, naneštěstí pro nás po zmiňovaných 20 minutách jsme z neznámého důvodu tuto hru přestali praktikovat a hra se srovnala a domácí nejednou zahrozili. I ve druhém poločase byla hra velmi vyrovnaná. A už to vypadalo na klidný zápas ze kterého si každý tým odnese 1 bod, jenže v 81 minutě domácí záložník z velké dálky natáhl ke střele a ku překvapení všech míč skončil za zády našeho brankáře. Naši dorostenci se, ale nechtěli jen tak lehce vzdát a veškeré síly vrhli do útočení, zvýšená aktivita a pohyb přinesla v 85. minutě své ovoce, kdy se po pěkné kombinaci k míči dostává Brychta a lobem překonává brankáře a srovnává na 1:1. Tato branka nalila našim klukům krev do žil a ti si vypracovali, ještě další náznaky šancí. Zlatým hřebem zápasu pro náš tým se stala 90. minuta. Kdy spící kanonýr Šmarda si nejvýše naskočil na centr Dufka a přesně k levé tyči rozhodl o našem vítězství 2:1.

Kluci si zaslouží pochvalu za to, že bojovali, až dokonce a tato snaha byla po zásluze odměna. Naopak velkým negativem je tréninková účast v posledních 2 týdnech.

Další zápas sehrají dorostenci opět venku tenokráte s Moravským Krumlovem.

Pozor na změnu termínu!!!! Utkání se hraje až v neděli 30.4. od 10:30!!!!