Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jarní turistická neděle 2015

28. 4. 2015

Jarní turistická neděle 201504.19.-001-zpr.jpg

V neděli 19. dubna odbor Asociace sportu pro všechny TJ Čechie pořádal tradiční Jarní turistickou neděli. Při té příležitosti, jsem zalistoval, že si nevedeme žádnou statistiku a tak nevíme, který to je ročník. Počátky tradice sahají na začátek 80. let, kdy ještě naše děti byly malé a my jsme to pořádali právě pro ně. Naše děti už dorostly, a my tradici dodržujeme a neděli pořádáme již pro naše vnuky. I když se z toho nestala masová akce, svoje příznivce si nachází pořád.

04.19.-031.jpgV půl deváté se u Thermony sešlo 15 výletníku, jež uvítalo chladné ráno, které slibovalo krásný slunečný den. Cestou jsme připravili pro naše děti řadu soutěží a některých, jako hod šiškou na cíl, se účastnili s vervou i dospěli. Připravenou trasu jsme si všichni užili a těšili se na opékání špekáčků v údolí Habřiny. Výlet jsme zakončili vyhodnocením soutěží a předáním účastnických listů a odměnění účastníku drobnými pamlsky. Takže za rok zase na shledanou.

Další foto najdete vloženo ve složce pod článkem.

Libuše Říhová a Vladimír Křivánek

 

Náhledy fotografií ze složky Jarní turistická neděle 2015